www.cvonline.hu

Szoftvertesztelő

  • A hirdetés 991 napja lejárt

Magyar tulajdonban lévő partnerünk részére keressük szoftvertesztelő munkatársat, aki kellő szakmai rálátással és tapasztalattal rendelkezik szoftverek tesztelésében

Elvárások:

  • Felsőfokú szakirányú végzettség
  • Internetes technológiák ismerete (webes szolgáltatások, webes alkalmazások és hálózatok)
  • SQL tapasztalat
  • Rendszerszemlélet, precizitás, proaktivitás
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás

Előny:

  • Hasonló területen szerzett tapasztalat
  • SOAP UI, XML, Web Service tapasztalat
  • Automatizált teszteszköz ismerete (Jmeter, Selenium)
  • JAVA fejlesztési tapasztalat
  • ISTQB CTFL minősítés

Amennyiben ajánlatunk felkeltette a figyelmét, kérjük, küldje el szakmai önéletrajzát és motivációs levelét bérigényének megjelölésével az alábbi e-mail címre!

Helyek Pest
Budapest
Kategória IT / Informatika
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol
Egyéb hasonló állások Önnek
Karbantartó (Létesítmény technikus)

Tesco-Global Áruházak Zrt.

Munkakör megnevezése: Karbantartó (Létesítmény ...
Budapest

Norwegian speaking Request Coordinator

Trenkwalder Kft

Our fast-growing multinational partner is looki...
Budapest

Danish speaking Request Coordinator