www.cvonline.hu
Swicon Zrt.    Szoftvertesztelő

Hozzáadva: 2017.02.21.
lejárt

Megbízónk széleskörű tapasztalatokkal rendelkezik komplex információs rendszerek fejlesztésében és bevezetésében több szektor számára. A projektek magukban foglalják mind a „dobozos” termékek testre szabását és bevezetését, mind pedig az ügyfél specifikus alkalmazások fejlesztését és különböző szoftver és hardver eszközök integrálását.

150 szakemberből álló csapatának bővítése céljából keresnek új kollégát TESZTELŐ pozícióba.

Feladatok:

  • A cég informatikai rendszereinek tesztelése, tesztek kiértékelése, hibamanagement
  • A hibajavítások nyomon követése, együttműködés a fejlesztőkkel és a kapcsolódó területekkel
  • Tesztelési feladatokhoz kapcsolódó dokumentációk elkészítése (pl.: tesztterv, tesztjegyzőkönyv, felhasználói kézikönyv stb.)
  • Tesztelési feladatok automatizálása
  • Esetenként oktatási tevékenység

Elvárások:

  • Felsőfokú informatikai végzettség
  • Hasonló területen eltöltött legalább 2 éves munkatapasztalat
  • Minimum 2 év SQL szakmai tapasztalat
  • Analitikus képesség, rendszerszemlélet
  • Precíz, pontos, önálló munkavégzés
  • Terhelhetőség

Előny:

  • Webes technológiák ismerete (WEB2, HTML, JavaScript ismeret)
  • ISTQB CTFL, CTAL - TTA
  • JAVA programozási nyelv ismerete
  • SOAPUi eszköz ismerete
  • Selenium eszköz ismerete

Amit kínálnak:

  • Modern munkakörnyezet
  • Versenyképes fizetés
  • Szakmai kihívást jelentő, érdekes feladatok

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését várjuk jelentkezését önéletrajzzal a E-mail cím megjelenítése e-mail címre!

Elvárások

Értékelt kvalitások

Amit nyújtunk

Kategória
IT / Informatika, Elektronika / Telekommunikáció, Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Régió