www.cvonline.hu

Szoftvertesztelő

  • A hirdetés 1166 napja lejárt

Szoftverfejlesztésre és tanácsadásra specializálódott partnercégünk keres új munkatársakat lendületes csapatába. Ha szeretnél egy kellemes csapatban, stabil ügyfélkörrel rendelkező cégnél fejlesztési projektekben részt venni és akár közvetlen kapcsolatban lenni az ügyfelekkel akkor jelentkezz! Pályakezdők és tapasztalt tesztelők jelentkezését is várjuk!

Feladat:

  • Az ügyfélkezelési és sales rendszer új- és már meglévő moduljainak tesztelése.
  • Tesztrendszer kiépítése, tesztesetek tervezése, létrehozása és végrehajtása
  • Teszteredmények dokumentálása és kiértékelése, hibajegyek kezelése
  • Felmerülő hibaokok felkutatása és kreatív megoldása.

Elvárások:

  • 1-2 év tapasztalat szoftvertesztelésben
  • SQL, XML ismeretek
  • Ambíciózus és proaktív személyiség
  • Kreativítás, tesztrendszer kiépítésére való hajlandóság
  • Analitikus szemléletmód

Előnyt jelent:

  • Informatikai felsőfokú végzettség
  • Felhasználó centrikus gondolkodásmód
  • Tesztrendszer kiépítésében való előzetes tapasztalat
  • Automatizált tesztelésben való tapasztalat

Amit ajánlunk:

  • Szakmai fejlődési lehetőséget
  • Kellemes munkakörnyezetet
  • Jó csapatot
  • Rugalmasságot

A munkavégzés helye: Budapest, II. kerület

Kapcsolattartó:

Géczi Dalma

e-mail: E-mail cím megjelenítése

telefonszám: +36 1 8833 506

Helyek Budapest
Kategória IT / Informatika
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Egyéb hasonló állások Önnek
.NET Developer

Trenkwalder Kft

.NET fejlesztő kollégát keresünk piacvezető IT ...

Beszállító fejlesztő mérnök | Supplier Development Engineer - Tatabánya környéke

T-HR Kft.

Feladatkör:Ebben a munkakörben az Ön feladatai ...
Komárom-Esztergom, Tatabánya

Technikus

Human Centrum Kft.

Humán Centrum Kft. működése alatt több ezer emb...
Heves, Heves