www.cvonline.hu

Szoftvertesztelő

  • A hirdetés 1147 napja lejárt

Tudományos és szakértői feladatokat ellátó társaság

keres

munkatársat

Főbb feladat az elkészült (webes) software-ek felhasználó oldali tesztelése az alábbiak szerint:

  • Tesztek tervezése, létrehozása, végrehajtása megadott iránymutatás alapján
  • Tesztelési tevékenység, eredmények dokumentálása (tesztdokumentáció, teszttervek, tesztesetek, teszt összefoglalók)
  • Egyeztetés az érintett projektek résztvevőivel (fejlesztők, project managerek)
  • Hibakeresésekben aktív közreműködés
  • Böngésző kompatibilitási vizsgálatok elvégzése
  • Együttműködés a tesztelési folyamatok optimalizálásában

Szakmai elvárások:

  • Szakirányú felsőfokú informatikai végzettség
  • Legalább 2 éves (webes területen szerzett) tesztelői tapasztalat
  • Terhelhetőség, jó probléma megoldó, kommunikációs készség
  • Logikus gondolkodás, rugalmasság, kreativitás
  • Gyors tanulási képesség, jó elemző készség

Előny:

  • Programozási, SQL, HTML, CSS, Javascript, XML ismeret
  • Térinformatikai tapasztalat

Munkaszerződés típusa: Határozatlan idejű

Napi munkaidő: Teljes munkaidő

Az önéletrajzokat magyar nyelven, a pozíció és a fizetési igény megjelölésével az alábbi címre kérjük küldeni.

Helyek Pest
Budapest
Kategória IT / Informatika
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő