www.cvonline.hu

Szoftvertesztelő

  • A hirdetés 1108 napja lejárt

Ügyfelünk széles körű informatikai támogatásokat biztosító multinacionális vállalat, mely jelenleg Szoftvertesztelői pozícióba keres új munkatársakat.

Feladatok:

  • Tesztesetek megtervezése, megalkotása, implementálása és nyomonkövetése
  • Teszteredmények dokumentálása és a hibajegyek kezelése
  • Folyamatos kapcsolattartás a kollégákkal, vezetőkkel és partnerekkel
  • Részvétel a dokumentációkat és teszteredményeket kezelő rendszer karbantartásában

Elvárások:

  • 1-3 év szoftver tesztelői tapasztalat
  • Felsőfokú IT végzettség
  • Folyékony Német nyelvtudás
  • UNIX tapasztalat
  • SQL ismeret

Előny:

  • Shell scripting
  • ISTQB minősítés
  • Külföldön szerzett nemzetközi projekt tapasztalat

Amit kínálunk:

  • változatos, nemzetközi projektek
  • stabil jövőjű vállalat, folyamatos növekedéssel
  • szakmai tréningek, céges nyelvtanulás lehetősége
  • teljesítmény alapú és motiváló bónuszrendszer