www.cvonline.hu

Szoftvertesztelő

  • A hirdetés 806 napja lejárt

A GPS nem csupán egy betűszó a számodra? Szeretnél részt venni egy dinamikusan fejlődő, navigációs szoftvereket fejlesztő cég munkájában? Akkor jelentkezz

munkakörbe. Megbízónk az outdoor programok során használt térképszoftverek fejlesztésében piacvezető a régióban. A technológiai újításai lehetővé teszik, hogy látványos 3D terep megjelenítései mellett úthálózatok, domborzati térképek, műholdfotók, topo-térképek is részei legyenek a navigációnak. Csatlakozz!

Feladatok

  • Projekttesztelés és implementáció,
  • manuális, illetve automatizált tesztek végrehajtása,
  • specifikációk alapján tesztek tervezése,
  • test design, tesztesetek és teszteredmények dokumentálása,
  • a fejlesztői csapattal való aktív együttműködés.

Elvárások

  • Legalább 2-4 év tapasztalat tesztelői területen,
  • teszttervek készítése,
  • automatizált tesztelésben szerzett tapasztalat,
  • szkript nyelvek ismerete,
  • verzió és hibakezelő rendszerek ismerete, elsősorban Mantis, SVN, Jira,
  • angol nyelv szakmai szintű ismerete.

Előny

  • C++, C# ismerete,
  • navigációval kapcsolatos munkatapasztalat,
  • ISTQB certificate.

Amit megbízónk kínál

  • Fiatalos, együttműködő csapat,
  • kellemes, jó hangulatú munkakörnyezet,
  • frekventált iroda,
  • testreszabott karrierutak,
  • nemzetközi digitális ujjlenyomat lehetősége,
  • versenyképes fizetés.

Munkavégzés helye: Budapest

Jelentkezés: E-mail cím megjelenítése

Helyek Budapest
Kategória IT / Informatika
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol