www.cvonline.hu
Szoftvertesztelő
Trenkwalder Kft
Régió: Veszprém, Veszprém
Hozzáadva: 2017.11.15.
Jelentkezési határidő: 2017.11.19.
Hirdetés azonosító: 1227232

Motivált, tapasztalattal rendelkező munkatársat keresünk webes fejlesztéssel foglalkozó partnercégünkhöz:

Feladatok:

  • Webes és mobil alkalmazások funkcióinak manuális, és automatizált tesztelése
  • A megvalósított funkciók bemutatása
  • A nem funkcionális elvárásoknak való megfelelés ellenőrzése, pl: webes szabványok, design, UX/UI
  • Tesztelési technológia folyamatos fejlesztése
  • Fejlesztőkkel, üzleti elemzővel való együttműködés, a fejlesztési munka támogatása
  • Részvétel a terméktámogatásban

Elvárások:

  • Befejezett vagy folyamatban lévő szakirányú végzettség
  • Elköteleződés és erős érdeklődés a szoftverfejlesztés, webes fejlesztések iránt
  • PHP és/vagy JAVA nyelvek ismerete
  • Hasonló pozícióban szerzett szakmai tapasztalat
  • Középszintű szakmai angol nyelvtudás

Előnyt jelent:

  • Mobil technológiák ismerete
  • Agilis szoftverfejlesztési módszertanok ismerete
  • ISTQB bizonyítvány

Amit nyújtunk:

  • Szakmailag kimagasló, igényes fejlesztői csapat
  • Izgalmas, akár nemzetközi projektek
  • Folyamatos szakmai fejlődési lehetőséget biztosítunk (belső szakmai meetupok, előadások)
  • Agilis környezet, színvonalas munkakörülmények
  • Csapatépítő programok

Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100
Munkaerő-kölcsönzői ny. sz.: 37961/2001-0100
Adatkezelés nyilvántartási száma NAIH-53813/2012.