Ez az állas inaktív
www.cvonline.hu

Szoftvertesztelő

Régió: Budapest

PBS International Kft.
Hozzáadva: 2016.11.21.
Hirdetés azonosító: 1064377

inaktív

Megye:

Budapest

A pozíció leírása:

Tesztesetek, jelentések készítése, automatizált tesztelés, szkriptek írása

Feladatkör, felelősségek:

•-Technikai dokumentációk értelmezése

•-Tesztesetek készítése és futtatása, jelentések készítése

•-Automatizált tesztelés, szkriptek írása, futtatása és karbantartása

A munkakör betöltéséhez
szükséges tapasztalat,
végzettség:

•-Legalább 2-3 év szoftvertesztelésben szerzett tapasztalat (automatizált vagy manuális)

•-Ügyfélorientált és felhasználóbarát gondolkodásmód, valamint jó problémamegoldó készség

•-Windows felhasználói ismeretek

•-Precíz, pontos munkavégzés

•-Szkript írási és minimális fejlesztési ismeretek

•-Munka elvégzéséhez szükséges angol nyelvtudás

Előny:

•-Minőségbiztosítási és tesztelési területen szerzett gyakorlat

•-ISTQB vizsga

•-Gyakorlati és elméleti ismeretek Oracle és/vagy MS SQL adatbázis-kezelési területen

•-Tesztelési területen használatos termékek ismerete (pl.: WinRunner, QuickTest Pro, TestDirector/Quality Center, Spira, SOAP UI stb.)

Nyelvtudás:

Kommunikációképes angol nyelvtudás

A megbízó cég profilja:

Megbízónk egy 10 éve alapított magyar tulajdonú szoftverfejlesztő vállalkozás, amely hazai és nemzetközi ügyfeleik számára egyedi üzleti alkalmazásokat fejleszt, kiegészülve portálépítési, üzleti intelligencia és adattárház, továbbá professzionális tesztelési szolgáltatásokkal.

Amit biztosítanak:

•Változatos projektek

•Friss technológiák

•Szakmai kihívások

•Gyors fejlődés

•MCPD vizsgák

Egyéb:

Jelentkezésével Ön hozzájárul az önéletrajzában szereplő adatok kezeléséhez, adatbázisba történő felvételéhez, ill. megfelelő állásajánlat esetén • előzetes egyeztetés alapján • megbízónknak való továbbításához.

Link megjelenítése

Jelentkezésével Ön tudomásul veszi az adatvédelemre vonatkozó tájékoztatást.

Kategória
IT / Informatika
Régió