www.cvonline.hu
Szoftvertesztelő (Referenciaszám: PJ2940)
Pannonjob Kft.
Frissítve : 2015.06.19.
Jelentkezési határidő: 2015.06.24.
Hirdetés azonosító: 919218
lejárt

Nemzetközi, megbízható navigációs megoldásokat nyújtó, dinamikusan fejlődő ügyfelünk budapesti csapatába keresünk munkatársat az alábbi munkakörbe:

Szoftvertesztelő (junior és senior szinten is!)

Feladatok:
- A navigációs szoftver és applikációk tesztelésének végrehajtása, dokumentálása

- Együttműködés a tesztelő csapatban dolgozó kollégákkal
- A későbbiekben projekttervezési, vezetési feladatkör ellátása

Elvárások:
- Felsőfokú végzettség (előny: informatika/villamosmérnök/gépészmérnök)
- Minimum 1-2 éves tapasztalat manuális és/vagy automata szoftvertesztelés területén szerzett tapasztalat
- Scriptelési vagy programozási ismeretek előnyt jelentenek

- ISTQB-CTFL vizsga előny
- Minőség- és folyamatorientált szemlélet

- Rugalmas hozzáállás, képesség több feladat párhuzamos ellátására
- Angol nyelv legalább középfokú ismerete

Amit partnercégünk kínál:
- Egy sikeres cég biztos háttere

- Modern infrastruktúra (az Év Irodája díj nyertese)
- Jól fizető munkahely (cafeteria, bónuszrendszer)
- Komoly szakmai kihívások, folyamatos fejlődési lehetőség
- Külföldi karrierlehetőség
- Innovatív, jó hangulatú csapat, közös programok
- Rugalmas munkaidő

Kérem, küldje el részletes önéletrajzátKulcsár Viktória részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével, vagy e-mailben a E-mail cím megjelenítése címre. Megköszönjük, ha a regisztrációt választja, mert így adatai gyorsabban jutnak el hozzánk és ez a sikeres pályázat egyik záloga.

Tájékoztatjuk, hogy a Pannonjob Kft. álláshirdetéseire, illetve adatbázisába történő jelentkezésével cégünk automatikusan Ön által elfogadottnak tekinti az adatvédelmi nyilatkozatot, amely a következő linken megtekinthető: Link megjelenítése

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.