www.cvonline.hu
Szoftvertesztelő - Projektmunka
Bluebird International ZRt.
Frissítve : 2014.05.23.
Jelentkezési határidő: 2014.06.07.
Hirdetés azonosító: 809296
lejárt
IT SERVICES FEJLÉC

Németországi érdekeltségű, magyarországi projektirodákkal rendelkező multinacionális partnercégünk projektjeire keresünk

Szoftvertesztelő – (Projektmunka)

kollégát, alvállalkozói konstrukcióban, időalapú elszámolásban, teljes munkaidős feladatvégzésre

Elvégzendő feladatok:

  • Funkcionális, hordozhatósági és megbízhatósági szoftvertesztek végrehajtása
  • Tesztesetek tervezése, létrehozása végrehajtása
  • Teszteredmények dokumentálása és kiértékelése, hibajegyek kezelése
  • Szoros kapcsolattartás a német üzemeltetőkkel és fejlesztőkkel
  • Aktív részvétel a hiba okok felkutatásában, a hibák javításának támogatásában
  • Egyes projekteken részvétel tesztautomatizálási folyamatokban
  • A munkavégzés természetesen multinacionális IT cégekre jellemző ergonóm munkakörnyezetben, korszerű hardver- és szoftveroldali technológiák használatával biztosított.

Szükséges kompetenciák:

  • Minimum 3 éves szoftvertesztelői gyakorlat
  • Nyelvtudás: társalgási szintű német és/vagy angol nyelvtudás

Előny:

  • Java vagy C/C++ nyelvek ismerete, fejlesztési tapasztalat
  • Adatbázis adminisztrátori tapasztalat (Oracle, MySQL)
  • Webkiszolgálók gyakorlati Windows, illetve különböző UNIX implementációk (AIX, Solaris, shell scripting) ismerete
  • Microsoft IIS, Apache Tomcat ismeretek
  • MQ Websphere tapasztalat
  • ISTQB vizsga

Időtartam:

  • Folyamatos, hosszútávú

Kezdés:

  • ASAP

Utazási szükséglet:

  • Munka elején 4-8 hét németországi betanulás/rendszervizit, majd Budapest

Remote lehetőség:

  • Hosszútávon lehetséges

Munkavégzés helye:

  • Budapest XI. kerület

Kategória
IT / Informatika
Régió