www.cvonline.hu

Szoftvertesztelő (pályakezdőket is várunk)

  • A hirdetés 1057 napja lejárt

Megbízónk hazánk egyik legnagyobb magyar tulajdonú, a projektek teljes életciklusát lefedő megoldásszállítója. Testreszabott megoldásokat nyújt (szoftverfejlesztés, tesztelés, tanácsadás, rendszerintegráció, stb.), melyeket az ötlet megfogalmazásától, a megvalósítást követően is felügyelnek, támogatnak. Folyamatosan bővülő csapatukba jelenleg:

Szoftvertesztelő

munkatársat keresünk.

A szoftvertesztelő munkatárs feladata automatikus teszt szkriptek írása, tesztesetek készítése és manuális/automatikus futtatása mechanikai iparágú gépek szoftverei számára.

Elvárások:

• Releváns felsőfokú végzettség

• Legalább 2 éves szoftver tesztelési tapasztalat

• Test Management eszköz ismeret: HP Quality Center, SpiraTeam. TestBench tudás előnyt jelent.

• Bug tracking eszköz ismeret: Bugzilla, Jira

• Alap tesztelési kifejezések, folyamatok ismerete (White/Black box tesztelés stb..)

• Legalább 1 éves teszt automatizációs tapasztalat.

• kommunikációképes angol és/vagy német nyelvtudás.

Plusz, amik előnyt jelentenek:

• Windows Powershell script programozási nyelv

• C #/C/C++ programozási nyelv

• Mechanikai iparági - mérnöki felsőfokú végzettség – egyetem, főiskola -, vagy ilyen irányú tapasztalat

• ISTQB vizsga

• TestComplete ismerete

• Jenkins vagy Hudson ismerete

• CAD/CAM szoftver ismerete

Feladatok:

• Funkcionális tesztesetek írása TestBench Test menedzsment eszközben

• Funkcionális/Installációs tesztesetek futtatása manuálisan és automatikusan

• A Minőségbiztosítás képviselete a megbeszéléseken

• Tesztautomatizáció írása TestComplete és Powershell szkript nyelveken

• Komplexebb feladatok elvégzése (update/install teszt, funkcionális teszt, automatikus tesztelés)

• Adminisztráció

Szenior kolléga esetén a feladatok az alábbiakkal egészülnek ki:

• Feladatok menedzselése és allokálása a csapattagok között

• Tesztelési feladatok definiálása (metódusok, priroritások)

• Önálló munkavégzés, ritkán van szükség szakmai iránymutatásra

• A Teszt menedzser támogatása

• A Tesztmenedzser feladatainak átmeneti átvétele szükség esetén

Amit mi kínálunk:

• Lendületes, összetartó csapat, professzionális környezet

• Hosszú távú munkalehetőség

• Angol nyelvi képzés

Munkavégzés helye:

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, kérem, küldje el szakmai önéletrajzát a E-mail cím megjelenítése e-mailcímre. Link megjelenítése

Helyek Pest
Budapest
Kategória Tudomány / Kutatás, fejlesztés
Mérnök / Műszaki
IT / Informatika
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol