www.cvonline.hu

Szoftvertesztelő németországi munkavégzéssel (B48SNM)

  • Company_icon RecruIT Kft.
  • Location_icon Németország, Külföld
  • Mentés
  • Az álláshirdetés ma lejár

Szoftvertesztelő németországi munkavégzéssel

Partnercégünk egy több mint 150 főt foglalkoztató magyar tulajdonú IT szolgáltató cég. Jelenleg Szoftvertesztelő munkatársat keresünk számukra németországi munkavégzéssel.

Pozíció azonosító: B48SNM
Munkavégzés helye: Németország

Feladatok

  • Manuális tesztelés,
  • Tesztesetírás,
  • Hibamenedzsment

Elvárások

  • Minimum kettő évet dolgoztál már tesztelőként,
  • Legalább középfokú szintű aktív német nyelvtudással rendelkezel,
  • Legalább annyira szereted ezt a szakmát, mint mi,
  • Számodra nem ismeretlen fogalom az agilis tesztelés,
  • Találkoztál már valamilyen tesztmenzedzsment eszközzel (pl. HP QC, Bugzilla, Jira, Spira Team)
  • Láttad a lehetőséget a változatosságban, a többféle projektben, ügyfélben,
  • Mind szóban, mind írásban könnyen megérteted magad másokkal
  • Igényes vagy a kezed közül kiadott munkára.

Előny

  • Legalább középszinten írsz és folyékonyan beszélsz angolul,
  • Tudod a különbséget a validáció és a verifikáció között, ismered a V-modellt, esetleg tudod, mi az a quality gate – tehát erős ISTQB alapokkal rendelkezel,
  • Dolgoztál már ügyféloldalon biztosítói területen.

Amit a cég kínál:

  • Erős szakmaiság – célunk Magyarország legjobb tesztelési szakmai műhelyének létrehozása,
  • Referenciaértékű projektek,
  • Változatosság, átjárás ügyfelek és projektek között
  • Stabilitás,
  • Támogatjuk az ISTQB vizsgákat,
  • Támogató környezet – nincs az a probléma, amit ne tudnánk közösen megoldani!

Helyek Németország
Külföld
Kategória IT / Informatika > Szoftvertesztelő
Külföldi munka
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Német