www.cvonline.hu
Szoftvertesztelő német nyelvtudással
Bluebird International ZRt.
Frissítve : 2016.11.14.
Jelentkezési határidő: 2016.12.06.
Hirdetés azonosító: 990832
lejárt
IT SERVICES FEJLÉC

Nemzetközi informatikai partnerünk számára keresünk új munkatársat hosszú távú, budapesti munkavégzésre, az alábbi pozícióba: Szoftvertesztelő német nyelvtudással

Feladatok

  • WEB alkalmazás tesztelő
  • Automata és manuális teszttervek és tesztesetek fejlesztéséért, elemzéséért és végrehajtásáért felelős
  • Tesztautomatizációban való részvétel
  • Tesztadatok készítése és karbantartása
  • Elvárások

  • IT területen szerzett felsőfokú végzettség
  • Legalább kétéves tapasztalat tesztdokumentáció fejlesztésében és készítésében, ideértve a tesztterveket, teszteseteket és tesztösszefoglalókat is
  • Tárgyalóképes német és legalább középfokú angol nyelvtudás
  • Tesztautomatizáció és load és stess teszt tapasztalat
  • ISTQB Foundation bizonyítvány
  • HP Quality Center, HP Quicktest, Silkperformer ismeretek
  • SQL, Visual Basic, Linux, Unix ismeretek
  • Amit ajánlunk

  • Fiatal és barátságos csapat
  • Folyamatos fejlődési lehetőség az informatika és a nyelvek területén (párhuzamos német és angol nyelvhasználat)
  • Cégen belüli előrelépési lehetőség
  • Ergonomikus, modern munkakörnyezet
  • Kategória
    IT / Informatika
    Régió