www.cvonline.hu
Szoftvertesztelő német nyelvtudással
Bluebird International ZRt.
Frissítve : 2015.10.14.
Jelentkezési határidő: 2015.10.08.
Hirdetés azonosító: 896592
lejárt
IT SERVICES FEJLÉC

Nemzetközi informatikai partnerünk számára keresünk új munkatársat hosszú távú, budapesti munkavégzésre, az alábbi pozícióba:

Feladatok

  • Tesztesetek tervezése, létrehozása és végrehajtása

  • Teszteredmények dokumentálása és kiértékelése, hibajegyek kezelése

  • Folyamatos kommunikáció kollégákkal, csoportvezetőkkel és az ügyfelekkel

  • Aktív részvétel a hiba okok felkutatásában, problémamegoldás
  • Elvárások

  • Felsőfokú szakirányú végzettség

  • Legalább 1-3 év tesztelési tapasztalat

  • Aktív, középfokú német nyelvtudás szóban és írásban

  • Terhelhetőség, jó problémamegoldó képesség, csapatjátékos attitűd

  • SQL ismeret

  • UNIX ismeret

  • Előnyök

  • Nemzetközi projektben, külföldön szerzett tapasztalat

  • Shell scripting

  • ISTQB vizsga

  • Amit ajánlunk

  • Versenyképes jövedelem és juttatási csomag

  • Ergonomikus, modern munkakörnyezet

  • Folyamatos fejlődés lehetősége az informatika és a nyelvek területén

  • Karrier lehetőség

  • Multinacionális környezet

  • Utazási lehetőség

  • Kategória
    IT / Informatika
    Régió