www.cvonline.hu
Szoftvertesztelő német nyelvtudással
Bluebird International ZRt.
Frissítve : 2015.03.21.
Jelentkezési határidő: 2015.03.17.
Hirdetés azonosító: 896547
lejárt
IT SERVICES FEJLÉC

Nemzetközi informatikai partnerünk számára keresünk új munkatársat hosszú távú, budapesti munkavégzésre, az alábbi pozícióba:

Feladatok

  • WEB alkalmazás tesztelő

  • Automata és manuális teszttervek és tesztesetek fejlesztéséért, elemzéséért és végrehajtásáért felelős

  • Tesztautomatizációban való részvétel

  • Tesztadatok készítése és karbantartása
  • Elvárások

  • IT területen szerzett felsőfokú végzettség

  • Legalább kétéves tapasztalat tesztdokumentáció fejlesztésében és készítésében, ideértve a tesztterveket, teszteseteket és tesztösszefoglalókat is

  • Tárgyalóképes német és legalább középfokú angol nyelvtudás

  • Tesztautomatizáció és load és stess teszt tapasztalat

  • ISTQB Foundation bizonyítvány

  • HP Quality Center, HP Quicktest, Silkperformer ismeretek

  • SQL, Visual Basic, Linux, Unix ismeretek

  • Amit ajánlunk

  • Fiatal és barátságos csapat

  • Folyamatos fejlődési lehetőség az informatika és a nyelvek területén (párhuzamos német és angol nyelvhasználat)

  • Cégen belüli előrelépési lehetőség

  • Ergonomikus, modern munkakörnyezet

  • Kategória
    IT / Informatika
    Régió