www.cvonline.hu
Szoftvertesztelő német nyelvtudással
Bluebird International ZRt.
Frissítve : 2015.02.27.
Jelentkezési határidő: 2015.03.24.
Hirdetés azonosító: 883823
lejárt
IT SERVICES FEJLÉC

Nemzetközi informatikai partnerünk számára keresünk új munkatársat hosszú távú, budapesti munkavégzésre, az alábbi pozícióba:

Feladatok

  • Tesztesetek tervezése, létrehozása és végrehajtása
  • Teszteredmények dokumentálása és kiértékelése, hibajegyek kezelése
  • Folyamatos kommunikáció kollégákkal, csoportvezetőkkel és az ügyfelekkel
  • Aktív részvétel a hiba okok felkutatásában, problémamegoldás

Elvárások

  • Felsőfokú szakirányú végzettség
  • Legalább 1-3 év tesztelési tapasztalat
  • Aktív, középfokú német nyelvtudás szóban és írásban
  • Terhelhetőség, jó problémamegoldó képesség, csapatjátékos attitűd
  • SQL ismeret
  • UNIX ismeret

Előny

  • Nemzetközi projektben, külföldön szerzett tapasztalat
  • Shell scripting
  • ISTQB vizsga

Amit ajánlunk

  • Versenyképes jövedelem és juttatási csomag
  • Ergonomikus, modern munkakörnyezet
  • Folyamatos fejlődés lehetősége az informatika és a nyelvek területén
  • Karrier lehetőség
  • Multinacionális környezet
  • Utazási lehetőség

Kategória
IT / Informatika
Régió