www.cvonline.hu
Szoftvertesztelő mérnök
Trenkwalder Kft
Hozzáadva: 2017.02.24.
Jelentkezési határidő: 2014.04.10.
Hirdetés azonosító: 777931
lejárt

Veszprémi multinacionális Partnerünk megbízásából keresünk szakmailag elhivatott munkatársat az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • Tesztelési stratégia és tervek kialakítása
  • Teszt-esetek létrehozása és erőforrás-szükséglet becslése
  • Tesztek futtatása
  • Tesztelési előírások követése
  • Új minőségbiztosítási technológiák felkutatása
  • A szoftver minőségének javításában való aktív részvétel
  • A fejlesztő csapattal való szoros együttműködés

Elvárások:

  • Szakirányú felsőfokú végzettség (Informatikus/Villamosmérnök/Programozó matematikus)
  • Minimum 1 éves programozói/fejlesztői tapasztalat
  • Automatizált tesztelési környezetben szerzett tapasztalat
  • Linux operációs rendszer felhasználóiszintű ismerete
  • Kommunikációképes, aktív angol nyelvtudás
  • PÁLYAKEZDŐK JELENTKEZÉSÉT IS VÁRJUK!

Előny:

  • Perl/PHP/Python/Ruby/C++ programozási nyelvek valamelyikének ismerete
  • Jenkins és Selenium rendszerek ismerete
  • SQL lekérdező és adatkezelő nyelv ismerete
  • Komplex szoftver rendszerek fejlesztésében, tervezésében szerzett tapasztalat

Amit nyújtunk:

  • Országos viszonylatban is versenyképes jövedelem
  • Professzionális, fiatalos csapat és modern munkakörnyezet
  • Kreatív, gondolkodást igénylő munkakör
  • A legújabb technológiák megismerése, alkalmazása
  • Folyamatos fejlődési lehetőség
  • Stabil, multinacionális háttér

Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100
Munkaerő-kölcsönzői ny. sz.: 37961/2001-0100
Adatkezelés nyilvántartási száma NAIH-53813/2012.