www.cvonline.hu

Szoftvertesztelő Mérnök

Régió: Budapest

HAYS Hungary Kft.
Hozzáadva: 2017.08.01.
Jelentkezési határidő: 2017.08.19.
Hirdetés azonosító: 1129286

Szoftvertesztelő pozícióba keresünk munkatársat multinacionális, innovatív komponenseket fejlesztő autóipari beszállító partnerünk számára, budapesti telephelyükre.

A Szoftvertesztelő mérnök feladata a hozzá tartozó szoftver tesztelési projektek koordinálása, beleértve a különböző autóipari tesztek fejlesztését és szofverváltoztatások verifikálását. A szoftvertesztelő mérnök foglalkozik emellett automatizálási eljárások kidolgozásával és optimalizálásával, a mérési eredmények rögzítésével és kiértékelésével, valamint manuális és automatizált tesztlépések kidolgozásával. Tevékenységi körébe tartozik továbbá a referenciavizsgálatok definiálása és a szoftverfejlesztői területtel történő aktív kapcsolattartás is.

A legfontosabb elvárások a szoftvertesztelő mérnökkel szemben:

  • - Elektronikai, informatikai vagy hasonló területen szerzett felsőfokú/ egyetemi végzettség
  • - Programozási ismeretek (C/ C++)
  • - Angol nyelv kommunikációképes ismerete (Német nyelv előnyt jelent)
  • - Analitikus gondolkodásmód, rendszerszemlélet - Képesség önálló és csapatban végzett munkára

Amennyiben a lehetőség felkeltette érdeklődését, végzettsége és tapasztalatai megfelelnek az elvárásoknak, kérem jelentkezzen angol nyelvű önéletrajza feltöltésével a hays.hu oldalon. Pályakezdők és tapasztalt mérnökök jelentkezésést is várjuk!

Egyéb hasonló állások Önnek
Szoftvertesztelő

Trenkwalder Kft

Motivált, tapasztalattal rendelkező munkatársat...
Veszprém, Veszprém

Szoftvertesztelő gyakornok

NI Hungary Kft.

Feladatok: Vállalatirányítási rendszerrel és ka...
Debrecen, Hajdú-Bihar

Szoftvertesztelő (Banki, pénzügyi területre) (B67ST)

RecruIT Kft.

Szoftvertesztelő (Banki, pénzügyi területre) Pa...
II. kerület, Budapest, Pest