Megbízható nemzetközi szoftverfejlesztő partnerünk részére keresünk munkatársat

 szoftvertesztelő mérnök (junior és senior)

 (HF 9-6823)

 pozícióba

 Budapestre.

Feladatok

  • Manuális verifikálás és validálás,
  • Funkcionális és ergonómiai véleményezés,
  • Automata tesztek fejlesztése.

Elvárások

  • Műszaki végzettség,
  • Előny: JAVA / C++ / Linux / Shell scripting ismeretek,
  • Szoftvertesztelői tapasztalat előny, automatizált tesztelési tapasztalat előny.
  • Angol nyelvtudás.

Amit kínálunk

  • Érdemi és változatos munka,
  • Fejlődési lehetőség, biztos háttér,
  • Kiemelt jövedelem,
  • Nyugodt munkakörülmények.

Egyéb

  • Munkavégzés helye: Budapest,
  • Munkakezdés: Akár azonnal.

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, magyar nyelvű önéletrajzát kérjük, küldje a „HF 9-6823” –es referenciaszám és a pozíció feltüntetésével az alábbi e-mail címre.

                                                           HUMANFIELD Tanácsadó Iroda

Link megjelenítése