www.cvonline.hu

SZOFTVERTESZTELŐ (HF 11-7906)

  • Frissítve 25 napja

Biztos háttérrel rendelkező, dinamikusan fejlődő informatikai partnerünk részére keresünk

SZOFTVERTESZTELŐ
(HF 11-7906)

munkatársat.

Feladatok:

  • Tesztesetek fejlesztése és dokumentálása
  • Manuális és automatizált tesztek lefuttatása és kiértékelése
  • Együttműködés a fejlesztő kollégákkal

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség
  • Tesztelési területen szerzett tapasztalat, de pályakezdők jelentkezését is várjuk
  • Aktív angol nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • Folyamatos szakmai támogatás, fejlődési lehetőség
  • Kiemelkedő jövedelem

Munkavégzés helye: Budapest

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, magyar és angol nyelvű önéletrajzát kérjük, küldje a „HF 11-7906"-es referenciaszám és a pozíció feltüntetésével a lenti e-mail címre.

HUMANFIELD TanácsadóIroda
www.humanfield.hu

Munkavégzés helye Budapest
Kategória IT / Informatika, Mérnök / Műszaki
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Régió Budapest, Pest