www.cvonline.hu

Szoftvertesztelő (Budapest)

  • A hirdetés 1082 napja lejárt

Elismert, folyamatosan fejlődő magyar tulajdonú partnercégünk csapatának bővítésére Szoftvertesztelő munkatársakat keres.

 Feladatok:

  • webes és mobil alkalmazások tesztelésében való részvétel,
  • manuális tesztek futtatása,
  • funkcionális automata tesztek fejlesztése,
  • teszt specifikációk írása, validálása,
  • tesztesetek dokumentálása,
  • szoftverfejlesztési folyamatok aktív támogatása.

Elvárások:

  • elvégzett vagy folyamatban levő felsőfokú tanulmányok IT területen (lelkes pályakezdők jelentkezését is örömmel fogadjuk),
  • valamilyen programozásinyelv ismerete,
  • alapvető linux és webes technológiai ismeretek,
  • proaktív, precíz, igényes és alapos munkavégzés,
  • szakmai újdonságok iránti nyitottság, érdeklődés.
  • angolnyelv-ismeret (szakmai)

Előnyt jelent:

  • szoftvertesztelésben szerzett szakmai tapasztalat,
  • PHP5 ismeretek.

Amit a cég kínál:

  • stabil hátterű, folyamatosan bővülő vállalat,
  • szakmai fejlődési lehetőség,
  • professzionális és kellemes munkakörnyezet.

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát az alábbi e-mail címre.

Helyek Budapest
Kategória IT / Informatika
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő