www.cvonline.hu

Szoftvertesztelő [BAI-MT01]

Régió: Budapest

Focus Consulting Kft.

Hozzáadva: 2017.06.21.
Jelentkezési határidő: 2016.09.13.
Hirdetés azonosító: 984611

Focus consulting

Megbízónk

Magyar tulajdonú, piacvezető dokumentumkezelő és output management rendszer fejlesztésével foglalkozó ügyfelünk számára keresünk Szoftvertesztelő pozícióba szakembert.

Feladatok

- Szoftver tesztek tervezése, tesztesetek írása
- Tesztek futtatása
- A tesztelési eredmények dokumentálása
- Folyamatos kapcsolattartás a fejlesztői csapattal
- Release-ek és 3rd party szoftverek telepítése (GlassFish, Oracle)

Elvárások

- Informatikai területen szerzett felsőfokú végzettség
- Minimum 3 éves szoftvertesztelői tapasztalat
- Hiba és verziókövető eszközök ismerete (FogBuz, SourceSafe)
- Relációs adatbázis ismeret
- Kiváló kommunikációs készség
- Rugalmasság, széleskörű szakmai érdeklődés

Előny

- Oracle 11g adminisztrációs szintű ismerete
- ISQTB certifikáció

Munkavégzés helye
Budapest
Kategória
IT / Informatika
Régió