www.cvonline.hu

Szoftvertesztelő (B65SZT)

  • A hirdetés 4 napja lejárt

Szoftvertesztelő

Robotika és ipari automatizálás területén nemzetközileg kiemelkedő partnerünk csapatába keresünk Szoftvertesztelő pozícióba új kollégát.

Pozíció azonosító: B65SZT
Szükséges nyelvtudás:
Angol - középfok
Munkavégzés helye:
Budapest - XI. Kerület

Feladatok

  • Automatizált és funkcionális tesztelés végrehajtása, futtatása és karbantartása
  • Aktív részvétel a bugok felkutatásában, problémamegoldás
  • Folyamatos együttműködés a fejlesztőkkel
  • Munkavégzés SCRUM team keretében

Elvárások

  • Felsőfokú végzettség (informatikus, villamosmérnök, matematikus, fizikus)
  • Tapasztalat unit- és rendszertesztek elvégzésében
  • Folyékony angol nyelvtudás
  • Java / C# / .net / C++ programnyelvek közül legalább kettő alapos ismerete
  • Jó kommunikációs készség, csapatszellem, analitikus gondolkodásmód

Előny

  • Német nyelvtudás

Amit parterünk kínál:

  • Versenyképes jövedelem és juttatási csomag
  • Szakmai kihívások nemzetközi környezetben
  • Továbbképzések, tréningek
  • High-tech technológiák

Helyek XI. kerület
Budapest
Pest
Kategória IT / Informatika > Szoftvertesztelő
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol