www.cvonline.hu

Szoftvertesztelő (B44ST)

  • Company_icon RecruIT Kft.
  • Location_icon Pest, Budapest
  • Mentés
  • Ez az álláshirdetés 5 napon belül lejár

Szoftvertesztelő
Stabil háttérrel rendelkező magyar tulajdonú felhő alapú patikai szoftvert fejlesztő partnerünk keres csapatába, frissen élesbe helyezett rendszerük tesztelésére munkatársakat.

Pozíció azonosító: B44ST
Munkavégzés helye: Budapest, VI. kerület

Feladatok

  • Aktív, napi részvétel az agilis szoftverfejlesztési csapat munkájában,
  • QA szempontok képviselete és érvényre juttatása,
  • tesztelési kockázatok és prioritások felismerése valamint azoknak figyelembe vétele a tesztesetek kidolgozása és alkalmazása során,
  • a tesztelési folyamatok folyamatos fejlesztésének elősegítése,
  • funkcionális, integrációs és felderítő (exploratory) tesztelési feladatok ellátása,
  • tesztesetek megtervezése, teszt forgatókönyvek összeállítása,
  • elvégzett tesztek kiértékelése, riportálása, hibák újra tesztelése,
  • dokumentációkészítés
  • folyamatos kommunikáció a fejlesztőkkel, architektekkel, üzleti kapcsolattartókkal
  • automatizált tesztelési feladatok ellátása C#-ban.

Elvárások

  • legalább 1 éves, a pozíció szempontjából releváns munkatapasztalat (funkcionális tesztelés),
  • tesztelési módszertani ismeretek,
  • legalább alapszintű C# programozási tudás,
  • ISTQB vizsga,
  • tesztautomatizálási gyakorlat,
  • kiváló kommunikációs készség, csapatjátékos hozzáállás,
  • priorizálási képesség és alapos, precíz munkavégzés

Előny

  • Ranorex ismerete,
  • SQL tudás,
  • MS Office eszközök alapos ismerete,
  • Microsoft eszközökben való jártasság (Visual Studio, SQL server),
  • agilis szoftverfejlesztési módszertani ismeretek (Scrum)

Helyek Pest
Kategória IT / Informatika > It szakértő, Szoftver tanácsadó, Szoftvertesztelő
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű