www.cvonline.hu

Szoftvertesztelő (B07Szt)

  • A hirdetés 4 napja lejárt

Szoftvertesztelő

Megbízónk saját fejlesztésű devizatőzsdei termékeket fejleszt a világ vezető befektetési bankjai számára. Jelenleg budapesti csapatukba keresünk Szoftvertesztelő munkatársat.

Pozíció azonosító: B07Szt
Szükséges nyelvtudás: Angol - középfok
Munkavégzés helye: Budapest - V. kerület

Feladatok

  • Devizatőzsdei alkalmazások tesztelése;
  • Tesztek előkészítése és kivitelezése;
  • Hibák riportálása;
  • Teszt riportok, jegyzőkönyvek készítése;
  • Tesztkörnyezet fejlesztése, karbantartása;
  • Teszttervek kidolgozása, tesztek végrehajtása, analizálás, dokumentálás;
  • Kapcsolattartás, kooperáció a fejlesztőkkel.

Elvárások

  • Informatikai vagy közgazdász felsőfokú végzettség;
  • Magabiztos, felhasználó szintű számítógépes ismeret;
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás;
  • Minőségorientált, proaktív hozzáállás;
  • Logikus gondolkodásmód, fejlett rendszerszemlélet;
  • Kiváló problémamegoldó képesség;
  • Pozitív hozzáállás, csapatszellem.

Előny

  • Szoftver tesztelésében szerzett, 1-2 éves tapasztalat;
  • Hibakövető és verziókezelési eszközök ismerete;
  • Tester tool-ok ismerete;
  • Devizatőzsdei ismeretek;
  • Programozási ismeretek (JAVA);
  • Teszt automatizálásban szerzett tapasztalat;
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás.

Helyek V. kerület
Budapest
Pest
Kategória IT / Informatika > It szakértő, Szoftver tanácsadó, Szoftvertesztelő
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol