www.cvonline.hu

Szoftvertesztelési vezető

PROHUMAN

Hozzáadva: 2016.12.19.
Hirdetés azonosító: 733611

Szoftverfejlesztéssel foglalkozó ügyfelünk egy jól ismert szórakoztatóelektronikai cég leányvállalata. Az anyacég termékeihez kapcsolódó webes és mobil alkalmazásokat fejlesztik. Termékeik között a ügyfeleiknek egyedi igények alapján készülő kliens-szerver alkalmazásoktól kezdve a széles körű felhasználásra tervezett portálokon át a Facebook alkalmazásokig sok minden megtalálható. Egyedi, érdekes, modern technológiákat használó, kizárólag webes vagy mobil fejlesztésekről van szó. Hosszabb termékfejlesztési projektek a jellemzőek, amik között van átjárás. Jelenleg a tesztelési terület vezetésére szeretnének munkatársat felvenni.

Feladatok:
  • A tesztelési vezető irányítja és koordinálja a tesztelőket és a teszt tevékenységet.
  • Részt vesz a kiválasztási-, célkitűzési- és az értékelési folyamatban.
  • Felelős a tesztelési tevékenység tervezésért, valamint az összes felelősségi körébe tartozó teszt tevékenység szervezéséért: teszt tervek készítése, előrehaladási- és végső riportok elkészítése, a tesztelési folyamat irányítása és végrehajtása.
  • Felelősségi körébe tartozik a tesztelés képviselete a megfelelő projekt csapatokban és az ügyféllel való kommunikáció, tesztelési kérdésekkel kapcsolatban.
  • Gondoskodik a helyi teszt tevékenység minőségi javításáról.
Elvárások:
  • Szoftvertesztelő csapat vezetése terén szerzett tapasztalat.
  • Webes alkalmazások tesztelésében szerzett gyakorlat.
  • Valamilyen verziókövető és hibajegy kezelő rendszer ismerete.
  • Angol nyelvtudás.
  • SCRUM ismerete.
  • ISTQB tanulmányok vagy vizsga.
Amit kínálunk:
  • Megbízónk egy nagy múltú vállalat, amely
  • Stabil és innovatív hátteret,
  • remek munkaközösséget,
  • folyamatos képzési lehetőségeket
  • és versenyképes kompenzációs csomagot kínál leendő munkatársának.
  • Amit a Prohuman kínál Önnek:
  • interjú során karrier tanácsadást nyújtunk,
  • átbeszéljük a profiljához illő álláslehetőségeket,
  • segítünk átlátni, hogyan zajlik a kiválasztás folyamata,
  • jelentkezésétől egészen a belépésig támogatjuk pályázatát,
  • piaci ismereteinket pályázóink szolgálatába állítjuk,
  • ötletetek adunk, hogy milyen irányban érdemes magát továbbfejleszteni.
Munkavégzés helye:
  • Szeged
Kapcsolat:
Amennyiben hirdetésünk felkeltett érdeklődését, kérjük, küldje magyar és angol nyelvű önéletrajzát a E-mail cím megjelenítése e-mail címre.

Kategória
IT / Informatika
Régió
Szeged