www.cvonline.hu

Szoftvertesztelési projektvezető

  • A hirdetés 914 napja lejárt

Most induló banki projekt teljes tesztelésének vezetéséhez keresünk (Budapest belvárosi munkavégzéssel) tapasztalt

Test Manager

munkatársat, aki képes nulláról felépíteni és levezényelni egy komoly szoftvertesztelési projektet a tesztesettár megírásától a tesztelői csapat koordinálásáig.

Feladatok:

  • Teljes tesztesettár megírása,
  • tesztelés megtervezése, teszt forgatókönyvek összeállítása,
  • tesztelői csapat koordinálása, felügyelete,
  • az elvégzett tesztek kiértékelésének, riportolásának, valamint a jelzett hibák újratesztelésének koordinálása,
  • folyamatos kommunikáció éskapcsolattartás a társosztályokkal és a fejlesztőkkel.

Elvárások:

  • Banki környezetben szerzett 3-5 év tesztelési tapasztalat,
  • csoportvezetői vagy projektvezetői tapasztalat tesztelésben,
  • magasfokú önállóság, proaktivitás, kezdeményezőkészség,
  • felsőfokú végzettség (preferáltan informatikai),
  • legalább középszintű aktív angol nyelvtudás.

Munkavégzés helye:

Budapest, VII. kerület

E-mail cím megjelenítése

Helyek Budapest
Kategória IT / Informatika
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol