www.cvonline.hu

Szoftvertervező

  • A hirdetés 510 napja lejárt

Szeretnél részt venni egy dinamikusan fejlődő, navigációs szoftvereket fejlesztő cég munkájában? Jelentkezz

munkakörbe.

Megbízónk az outdoor programok során használt térképszoftverek fejlesztésében piacvezető a régióban. A technológiai újításai lehetővé teszik, hogy látványos 3D terep megjelenítései mellett úthálózatok, domborzati térképek, műholdfotók, topo-térképek is részei legyenek a navigációnak. Csatlakozz!

Feladat

  • Térképszoftverek grafikus felületének vizuális és architecturális tervezése.

Elvárások

  • 1- 2 év releváns fejlesztői/tervezői tapasztalat,
  • aktív középfokú angol nyelvtudás,
  • C++/Java ismeret,
  • 3D szoftver ismeret (XNA/DirectX/OpenGL/Unity) és használatukban szerzett tapasztalat előny,
  • proaktív személyiség.

Amit megbízónk kínál

  • Fiatalos, dinamikus csapat,
  • kellemes, jó hangulatú munkakörnyezet,
  • versenyképes fizetés.

Munkavégzés helye: Budapest

Jelentkezés: E-mail cím megjelenítése

Helyek Budapest
Kategória IT / Informatika
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő