www.cvonline.hu

Szoftvermérnök

  • A hirdetés 722 napja lejárt

Gyorsan tanulsz? Ambiciózus vagy? Szeretnéd a legmodernebb technológiai újításokat fejleszteni, hosszú távú, biztos munkakörnyezetben?

Szoftverfejlesztőket

keresünk
piacvezető partnerünk részére.

Feladatok:

• Közreműködés a termékfejlesztések minden fázisában (tervezés, specifikáció, kódolás, fejlesztés, új feature-ök tesztelése, dokumentáció, hibafelderítés – javítás),
• Szoros együttműködés a hazai, és külföldi projektcsapat tagokkal,
• Automatizált rendszerek, Test Driven Development,
• Agilis fejlesztési módszerek, Scrum.

Elvárások:
• Főiskolai vagy egyetemi IT területen szerzett diploma,
• Programozásban szerzett 1-2 éves tapasztalat (akár c/c++/ c#/ java/ script nyelvek).
• Pályakezdők jelentkezését is várjuk!
• Magabiztos angol nyelvtudás elengedhetetlen,
• Tanulási hajlandóság,
• Előny: hálózati ismeretek.

Amit ajánlunk:
• Hosszú távú, stabil munkahely,
• Nemzetközi projektek, szakmai fejlődési, előrelépési lehetőségek,
• Innovatív technológiák,
• Versenyképes juttatási csomag.

Munkavégzés helye:
• Budapest, frekventált részén.

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, és alkalmasnak érzi magát a pozíció betöltésére, kérem magyar és angol nyelvű önéletrajzát a pozíció megnevezéssel küldje az E-mail cím megjelenítése e-mail címre és regisztráljon a Link megjelenítése oldalon.

Helyek Budapest
Kategória IT / Informatika
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol