www.cvonline.hu

Szoftvermérnök Hollandia

  • A hirdetés 703 napja lejárt

Holland partnercégünk erőátviteli megoldásokat kínál, melyeket a legnépszerűbb autókban alkalmaznak. Ennek az innovatív technológiának köszönhetően az autók kiváló vezetési érzetet, kiemelkedő komfortot és alacsony fogyasztást garantálnak a vevőnek.
További információk:

A szoftverfejlesztő csapatunk része a kutatás-fejlesztés részlegnek, akik leginkább az automataváltók, a hibrid illetve teljesen elektromos erőátviteli berendezések fejlesztéséért felelős. A szoftverfejlesztő csoport felelősségi körébe tartozik az erőátviteli egységbe (TCU) épített szoftver kezelése és fejlesztése. E csapatba keresünk szoftvermérnököt.

Feladatok:
• Szoftver dizájnjának és felépítésének kialakítása,
• A különböző funkciók megtervezése és tesztelése
• Szoftverrel kapcsolatos hibák diagnosztizálása, javítása
• Kulcsszavak: Embedded, Lint, MISRA, Subversion, Functional safety

Elvárások:
• Szoftverfejlesztés területén szerzett felsőfokú végzettség ezen a területen
• 5-7 év releváns szakmai tapasztalat, autóipari szakterület előnyt jelent
• formális dizájnmódszertan ismerete
• ’C’ és mikrokontrollerek felépítésének kitűnő gyakorlati ismerete
• A jelentkező legyen képes ellenőrző műszerekkel a fellépő hardver és szoftverproblémák feltárni
• Erős társalgási szintű angol nyelvtudás

Fizetés:
Bruttó 3800 euró

Angol nyelvű fényképes önéletrajz elküldésével a E-mail cím megjelenítése e-mail címre

Helyek Külföld
Kategória IT / Informatika
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol