www.cvonline.hu

Szoftverfejlesztői pozíciók

  • A hirdetés 544 napja lejárt

Hazánk vezető cégei különböző informatikai területekre várják hallgatók, pályakezdők és tapasztalt szakemberek jelentkezését!

Jellemző feladatok:

  • Specifikációkat, rendszerterveket, pályázati anyagokat készíteni az üzleti igények alapján,
  • A korábban fejlesztett szoftverek ellenőrzése, továbbfejlesztése, hibajavítása,
  • Kód analízis és optimalizálás működésének ellenőrzése,
  • Fejlesztői, tesztelési feladatok végrehajtása,
  • Modulok konfigurálása és implementálása,
  • Webes szoftverrendszer fejlesztésében való részvétel,
  • Szoftverkódok ellenőrzése.

Jellemző elvárások:

  • Közép- vagy felsőfokú szakirányú végzettség, programozói tapasztalat,
  • Programnyelv-független, nyitott gondolkodásmód,
  • DB2, Sybase, MS SQL, Oracle, Java fejlesztői tapasztalat,
  • Programozás a következő nyelvek egyikén (TML5, CSS3, Javascript, C/C++/C#/.Net/Java),
  • Framework (Symfony, Spring, jQuery, AngularJS) ismeret,
  • Különböző operációs rendszerek, köztük a Linux/QNX és a mobilplatformok ismerete,
  • (TCP/IP) hálózati programozás ismeretek,
  • Analitikus szemlélet,
  • Kiváló problémafelismerő és - megoldó készség,
  • Kreativitás, csapatszellem.

Ilyen és ehhez hasonló pozíciók várnak Rád is a HVG Állásbörzén, többek között a következő vállalatoknál: Dealogic, DORSUM, EPAM, Ericsson, evosoft, GE, HP, IBM, ITSH, Loxon, Lufthansa, MISYS, Morgan Stanley, NNG, Nokia, PEC, Schönherz.

  1. Regisztrálj a HVG Állásbörzére,
  2. gyere el szeptember 23-án vagy 24-én a SYMA Rendezvényközpontba,
  3. tedd fel a kérdéseid a kiválasztott cégek munkatársainak,
  4. derítsd ki, mely munkaadók kínálnak az elképzelésedinek leginkább megfelelő lehetőségeket,
  5. jelentkezz hozzájuk ott a helyszínen, személyesen!

HVG Állásbörze - 2 nap a karrieredért
Kiállítók, programok, további információk =>