www.cvonline.hu

szoftverfejlesztő

  • A hirdetés 698 napja lejárt

BORSODCHEM ZRT.

Szoftverfejlesztő

Európa egyik vezető műanyag-alapanyag gyártója szoftverfejlesztő munkatársat keres nemzetközi csapatába kazincbarcikai munkavégzéssel.

Új kollégánk egy olyan csapata tagja lesz, amely széleskörű fejlesztési tevékenységével hozzájárul a vállalatcsoport minél hatékonyabb működéséhez.

Feladatok:

  • webes alkalmazások üzemeltetése és fejlesztése,
  • workflow alkalmazások fejlesztése és üzemeltetése,
  • C# és Java kód optimalizálás,
  • adatbázis performancia növelése.

Elvárások:

  • felsőfokú informatikai végzettség,
  • kommunikációs angol nyelvtudás,
  • Java, Jscript vagy C# programnyelv ismerete,
  • MS SQL ismeret.

Amit kínálunk:

  • piaci viszonyoknak megfelelő jövedelem és juttatási csomag,
  • éves teljesítmény alapú prémium,
  • továbbfejlődési lehetőség,
  • szakmai kihívás, változatos munkakör.

Munkavégzés helye: Kazincbarcika

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését pályázatát (fényképes szakmai önéletrajz magyar és angol nyelven, bizonyítványmásolatok) „szoftverfejlesztő” jeligére a E-mail cím megjelenítése e-mail címre küldheti el.

Helyek Kazincbarcika
Kategória Gyógyszeripar / Vegyipar
IT / Informatika
Gyártás / Termelés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol