www.cvonline.hu

Szoftverfejlesztő

  • A hirdetés 663 napja lejárt

Ha rendelkezik objektum-orientált programozási szemlélettel, Python és egyéb különféle web-es programozási nyelvek, SQL, HTML ismeretekkel, és izgalmas, kihívásokkal teli, nem sablonos munkákat szeretne, akkor az Ön munkahelye a Commit Kft.-ben található.

Cégünk vállalatirányítási szoftver fejlesztésével, értékesítésével, bevezetésével, támogatásával foglalkozik, több mint 18 éves tapasztalattal rendelkezik az üzleti tanácsadás, valamint az ehhez kapcsolódó vállalatirányítási szoftver fejlesztése, bevezetése területén. Számos egyedi szoftverfejlesztés egy adott technológia keretein belül. Fiatalos, dinamikus emberek között dolgozhat.

Új munkatársat keresünk

pozícióba.

Feladatkör:

  • Adatbázis-programozás
  • Felhasználói programok készítése
  • Tesztelés
  • Dokumentálás

Elvárások:

  • Gyakorlat fejlesztői területeken
  • Szakirányú felsőfokú végzettség
  • Kiváló kommunikációs és problémamegoldó képesség
  • Szorgalom, precízség
  • Angol nyelv ismerete

Ajánlatunk:

  • Piacképes jövedelem
  • Rugalmas munkaidő
  • Továbbképzési és továbblépési lehetőség
  • Jó munkakörnyezet

Munkavégzés helye:

  • Érd

Ha felkeltettük érdeklődését, szakmai önéletrajzát (lehetőleg fényképes) küldje el a lenti e-mail címre.

Helyek Budapest
Érd
Kategória IT / Informatika
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol
Egyéb hasonló állások Önnek
Data Scientist (Internal audit)

Exact Solutions Kft.

PartnerOur partner is a global financial servic...
Budapest

Gyakornok az IT innovációs labor és webfejlesztés területén

AUDI HUNGARIA Zrt.

Az Audi Hungaria szerves részeként működő infor...
Győr

Bérszámfejtő

Trenkwalder Kft

25 éves múlttal rendelkező partnercégünk számár...