www.cvonline.hu

Szoftverfejlesztő

  • A hirdetés 529 napja lejárt

G&G Növényvédelmi és Kereskedelmi Kft.

SZOFTVERFEJLESZTŐ MUNKATÁRS

C# és C++ tapasztalattal rendelkező szoftverfejlesztő munkatársat keresünk, aki az implementálás mellett kapcsolódó K+F problémák megoldására is képes.

Ha a programozásban nem csak a kódolás vonz, hanem érdekel elektronikus és mechanikus perifériák telepítése, üzemeltetése, vezérlése, adatok begyűjtése, lekérdezése és kiértékelése és rendelkezel a követelményként felsorolt tulajdonságokkal, akkor jelentkezz bátran!

Követelmények:

  • önálló munkavégzés, innovatív hozzáállás
  • C# és C/C++ programozás nyelvek alapos ismerete
  • felsőfokú végzettség
  • képesség szoftverfejlesztési feladatok (tervezés,  implementálás, tesztelés) teljes körű ellátására
  • haladó SQL ismeretek
  • általános szakmai angol nyelvtudás

Előnyök:

  • nyitottság speciális innovációs feladatokra
  • SQL alapú adatbázisokkal szerzett tapasztalat
  • térinformatikai- és GPS rendszerekkel szerzett tapasztalat
  • digitális képfeldolgozásban szerzett tapasztalat
  • digitális kamerák kezelésében szerzett tapasztalat
  • Cuda platform tapasztalat

Feladatok:

  • A cég saját fejlesztésű alkalmazásainak új modulokkal való bővítésében való részvétel önállóan és csapatmunkában.
  • Folyamatelemzésben, tervezésben, programozásban, tesztelésben, hibajavításban való részvétel.
  • Fejlesztési dokumentáció készítése.
  • Kapcsolódó rendszerek együttműködésének megvalósítása
  • Lekérdezések, riportok készítése

Amit kínálunk:

  • fiatal csapat
  • szabadság a fejlesztési irányokat tekintve
  • versenyképes jövedelem

Munkavégzés helye: Szeged

Helyek Csongrád
Kategória IT / Informatika
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő