www.cvonline.hu

Szoftverfejlesztő

  • A hirdetés 807 napja lejárt

Változatos munkára keresünk kreatív, sokoldalú

kollégát. Feladata  elsősorban mérő - adatgyűjtő eszközökkel történő  kommunikáció programozása Windows Mobile környezetben.

Elvárások:

  • MS Visual Studio ismerete
  • .NET környezetben való fejlesztés
  • C# ismerete
  • Alapszintű adatbázis kezelési ismeretek, SQL ismeretek
  • Fiatal, lendületes, energikus hozzáállás
  • Nyitottság az új megoldásokra, újfajta eszközök megismerésére
  • Csapatmunkára való hajlandóság
  • Angol nyelvtudás

Előnyt jelent:

  • Borland Delphi ismerete
  • Windows Mobile (6.5) környezetben szerzett tapasztalat
  • Linux ismeretek
  • Modern webes technológiák ismerete
  • Hardver fejlesztési ismeretek, hardver közeli programozási tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés
  • Dinamikus, változatos munkakörnyezet
  • Fejlődési és előrelépési lehetőség
  • Fiatalos, lendületes, csapat
  • Változatos feladatok, állandó kihívások
  • Innovatív termékek, technológiák
Helyek Pest
Budapest
Kategória IT / Informatika
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol
Egyéb hasonló állások Önnek
Értékesítési asszisztens részmunkaidőben

Trenkwalder Kft

Építőipari megbízónk számára keresünk munkatárs...
Budapest

CNC gépbeállító

Épületgépészeti szerelvények gyártásában több k...
Budapest

Gépbeállító

Épületgépészeti szerelvények gyártásával foglal...