www.cvonline.hu

Szoftverfejlesztő

  • A hirdetés 646 napja lejárt

Nagyvállalati szoftvereszköz-menedzsmenttel foglalkozó megbízónk számára keresünk új munkatársat

SZOFTVERFEJLESZTŐ

munkakörbe. Az ideális jelölt nyitott a szoftverlicencelés speciális kihívásainak megismerésére és képes ezeket kezelő informatikai megoldásokat létrehozni.

Feladat

  • Szoftvereszköz-menedzsment rendszer specifikációja és fejlesztése,
  • integrációs fejlesztések,
  • fejlesztési dokumentáció készítése,
  • üzemeltetők támogatása.

Elvárások

  • Microsoft SQL szerver (TSQL) programozói tapasztalat az alábbi területeken: riportok írása, funkciók és tárolt eljárások írása, adatbázis-struktúra tervezése, optimalizálása, indexoptimalizálás, összetett elemző és riportkészítő eljárások programozása.
  • Webes programozói tapasztalat az alábbi technológiákkal: jQuery, CSS, JS, HTML5, PHP vagy Perl
  • tárgyalóképes szakmai angol nyelvtudás.

Előnyt jelent

  • Felsőfokú informatikai végzettség,
  • C# programnyelvben szerzett gyakorlat,
  • nagyvállalti infrastruktúra elemek ismerete,
  • termékfejlesztési tapasztalatok,
  • tesztelési tapasztalatok,
  • szoftverlicencelési ismeretek,
  • B kategóriás jogosítvány.

Amit megbízónk kínál

  • Versenyképes fizetés,
  • fejlődést biztosító munkakörnyezet,
  • szakmailag felkészült csapat,
  • rugalmasság.

Munkavégzés helye: Budapest

Jelentkezés:E-mail cím megjelenítése

Helyek Budapest
Kategória IT / Informatika
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol