www.cvonline.hu

Szoftverfejlesztő

  • A hirdetés 568 napja lejárt

Változatos munkára keresünk kreatív, sokoldalú

kollégát. Feladata  elsősorban mérő - adatgyűjtő eszközökkel történő  kommunikáció programozása Windows Mobile környezetben.

Elvárások:

  • MS Visual Studio ismerete
  • .NET környezetben való fejlesztés
  • C# ismerete
  • Alapszintű adatbázis kezelési ismeretek, SQL ismeretek
  • Fiatal, lendületes, energikus hozzáállás
  • Nyitottság az új megoldásokra, újfajta eszközök megismerésére
  • Csapatmunkára való hajlandóság
  • Angol nyelvtudás

Előnyt jelent:

  • Borland Delphi ismerete
  • Windows Mobile (6.5) környezetben szerzett tapasztalat
  • Linux ismeretek
  • Modern webes technológiák ismerete
  • Hardver fejlesztési ismeretek, hardver közeli programozási tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés
  • Dinamikus, változatos munkakörnyezet
  • Fejlődési és előrelépési lehetőség
  • Fiatalos, lendületes, csapat
  • Változatos feladatok, állandó kihívások
  • Innovatív termékek, technológiák
Helyek Budapest
Pest
Kategória IT / Informatika
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Egyéb hasonló állások Önnek
Német nyelvi képzés munkalehetőséggel 1

IT Services Hungary Kft.

Állást keresel, de van még mit csiszolni a né...
Budapest

Head of Team - AppAgile

AppAgile is a Platform as a Service product o...

Senior Financial Specialist with 1 year fixed-term contract (Service Management) (Budapest)

Responsibility Overall responsibility for fin...