www.cvonline.hu

Szoftverfejlesztő

  • A hirdetés 886 napja lejárt

A jövő az lesz, amivé tesszük!

Az MSK Covertech-Group nemzetközi tevékenységet folytató csomagológép-gyártó vállalat németországi központtal. Nyírbátori székhelyünk kulcsfontosságú szerepet tölt be a cégcsoport életében, ahol közel 350 fő munkatársat foglalkoztatunk. Az itt gyártott ipari csomagológépeket és szállító rendszereket a világ szinte minden pontján használják üzleti partnereink. A piaci elvárásoknak és ügyfeleink követelményeinek megfelelve cégünket tovább kívánjuk fejleszteni, ezért

munkatársat keresünk nyírbátori gyáregységünk számára.

Feladatok:

  • MS Windows alapú Elektronikus Irányítási Rendszerünk  (Link megjelenítése" target="_blank">Link megjelenítése) fejlesztése, standardizálása. E HMI rendszerünk fejlesztése sokrétű és változatos kihívások elé állítja a leendő munkatársat a programozási munka során: adatbázis kezelés, adatcsere vevői rendszerekkel, hálózati kommunikáció, különböző PLC-kkel való kommunikáció, vonalkód olvasók, ipari nyomtatók, mérlegek kezelése
  • Projekt beüzemelés, tesztüzem
  • Projektekhez 2D/3D-s grafikai munkák elvégzése
  • Szerviz, hibajavítás, kapcsolattartás a vevőkkel

Elvárások:

  • IT- vagy automatizálás-technika területen szerzett felsőfokú végzettség, illetve azzal egyenértékű képzettség
  • Objektum orientált programozási nyelv ismeret
  • Önállóság, magabiztosság és céltudatosság
  • Rugalmasság, csapatszellem

Előnyt jelent:

  • Delphi vagy Visual Studio vagy Java ismeret
  • SQL ismeret
  • PLC ismeret
  • CAD, főként Autodesk Inventor ismeret
  • Angol nyelvismeret

Amit kínálunk:

  • Felelősségteljes feladatkör, amellyel Ön is fejlődhet
  • Szakmai fejlődési, karrierépítési lehetőség az MSK cégcsoporton belül, világszerte
  • Fiatal, motivált, rugalmas csapat, pozitív munkahelyi légkör
  • Az egész vállalatnál jellemző, gyakorlatban is működő kulturális értékek
  • Elvárásoknak megfelelő bérezés

Ha érdeklődik a társaságunknál meghirdetett pozíció iránt, ne habozzon felvenni velünk a kapcsolatot. Látogasson el honlapunkra, s jelentkezzen online a Jelentkezés gombra kattintva. Töltse fel Önéletrajzát és Motivációs levelét magyar és angol/német nyelven.

Németország – Magyarország – Franciaország – USA – Kína

Helyek Szabolcs-Szatmár-Bereg
Kategória IT / Informatika
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő