www.cvonline.hu

Szoftverfejlesztő

  • A hirdetés 927 napja lejárt

HC DELTA KFT.

a HC Csoport szoftverfejlesztő cége

keres munkatársat

munkakörbe

Cég bemutatása:

A HC Csoport gyógyszergazdálkodási és költségvetési típusú ügyviteli szoftverrendszerek területén jelentős szakmai tapasztalattal és elismertséggel bíró szoftverfejlesztő vállalat Pécs központtal. MEDIVUS rendszerünket közforgalmú gyógyszertárak, EOS ügyviteli rendszerünket felsőoktatási intézmények, szakiskolák, múzeumok alkalmazzák.

Feladatok:

  • HC Csoport által fejlesztett informatikai rendszerek verziókövetésben való részvétel programozóként. Ennek során jogszabálykövetés és support igények integrálásának tervezése, fejlesztése.
  • Fejlesztéshez kapcsolódó adat-struktúra tervezése, megvalósítása.
  • Rendszerszervezési, tesztelési és fejlesztés dokumentálási feladatok ellátása.

Elvárások:

  • Borland Delphi alkalmazások fejlesztésében szerzett  gyakorlat.
  • SQL relációs adatbázis-kezelők ismerete.
  • C#, Visual Studio 2010, .Net  ismerete.
  • Szakirányú (informatikai) végzettség.
  • Fejlesztői csapat keretei közötti önálló munkavégzés képessége.
  • Gyors problémamegoldó képesség.

Előny:

  • HTML, XML, CSS ismerete.
  • ASP.NET alkalmazás fejlesztésében szerzett több éves szakmai gyakorlat.
  • Az angol szakmai nyelv ismerete.
  • Programtervezési gyakorlat.
  • Rugalmasság, megbízhatóság.
  • Kereskedelmi, gazdasági rendszerek fejlesztésében szerzett tapasztalat.
  • Számítógépes pénztárgéprendszerek fejlesztésében szerzett tapasztalat.

Amit kínálunk:

  • Stabil háttér, biztos egzisztencia, versenyképes jövedelem
  • Felkészült, magas szakmai színvonalat képviselő csapat
  • Érdekes, változatos munka
  • Folyamatos szakmai fejlődési lehetőség
  • Előrelépési lehetőség
  • Kulturált munkakörülmények

Munkavégzés helye:

Pécs

Fényképes, részletes szakmai önéletrajzát, fizetési igény megjelölésével az alábbi e-mail címen várjuk.

A beérkező jelentkezéseket bizalmasan kezeljük. Az adatokat csak a jelentkezéssel összefüggésben kezeljük és tároljuk.

Belépés időpontja:

Megegyezés szerint, akár azonnali belépéssel.

Egyéb információ az állásról:

  • Főállású munkavállalás lehetséges
  • Távmunka nem lehetséges
Helyek Baranya
Kategória IT / Informatika
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő