www.cvonline.hu

SZOFTVERFEJLESZTŐ

  • A hirdetés 888 napja lejárt

Dokumentumkezeléssel, és – archiválással foglalkozó, lendületesen fejlődő cégünk az alábbi munkakör betöltésére várja új kollégák jelentkezését:

Feladatok:
•  Dokumentumkezelési szoftver fejlesztése,
•  Szoftver tesztelése, dokumentálás, hibakeresés,
•  A meglévő programok karbantartása,
•  Részvétel a programtervezésben.

Elvárások:
•  Delphi fejlesztési tapasztalat (legalább 2-4 év),
•  SQL nyelv ismerete, MS SQL tapasztalat,
•  Windows környezet fejlesztői szintű ismerete,
•  Rendszerszemléletű látásmód,
•  Csapatszellem,
•  Önálló munkavégzés.

Előny:
•  C# nyelv és a Visual Studio, .Net alkalmazása,
•  Webes technológiák, Web Service és XML ismerete

Munkavégzés helye: Budapest XIV. kerület

Munkakezdés: Azonnal!

Ha úgy gondolod, hogy szívesen dolgoznál nálunk szoftverfejlesztőként, akkor küldd el önéletrajzod a fizetési igény megjelölésével az alábbi elérhetőségre.

Jelentkezőink figyelmébe ajánljuk, hogy azon pályázókat áll módunkban meghallgatni, akik a fenti kritériumoknak megfelelnek, továbbá a várhatóan beérkező nagy mennyiségű pályázati anyagok következtében visszajelzést azon pályázóknak áll módunkban adni, akik meghallgatáson vesznek részt! Köszönjük a megértésüket!

Helyek Budapest
Pest
Kategória IT / Informatika
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő