www.cvonline.hu

Szoftverfejlesztő

  • A hirdetés 937 napja lejárt

A FlexiTon Kft. saját fejlesztésű professzionális szoftvereivel, digitális adatfeldolgozási termékeivel és a kapcsolódó szolgáltatásaival van jelen a hazai és a nemzetközi piacokon.

 Elismert termékeink és szolgáltatásaink továbbfejlesztéséhez

budapesti munkahelyre keresünk

 Szoftverfejlesztő munkatársat

Feladatok:

A cég műszaki nyilvántartó és üzleti támogató szoftver termékeinek továbbfejlesztése specifikációk alapján

Követelmények:

  • Felsőfokú szakirányú végzettség
  • Aktív, legalább középszintű angol nyelvtudás
  • JAVA és/vagy PL/SQL és/vagy Oracle Forms ismeretek

Előnyt jelent:

  • Egyéb programnyelvek ismerete
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Telekommunikációs ismeretek

Amit kínálunk:

  • Magas színvonalú munka lehetősége
  • Versenyképes juttatási csomag
  • Szakmai fejlődési lehetőség

Csapatjátékosok jelentkezését várjuk részletes önéletrajzzal az alábbi címre „szoftverfejlesztő” megjelöléssel.

Link megjelenítése" target="_blank">www.flexiton.hu

Helyek Budapest
Pest
Kategória IT / Informatika
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő