www.cvonline.hu
Szoftverfejlesztő
Trenkwalder Kft
Hozzáadva: 2016.12.23.
Jelentkezési határidő: 2014.06.23.
Hirdetés azonosító: 816068
lejárt

A Trenkwalder Személyzeti Szolgáltató Kft. multinacionális megbízója részére, Szeged városi munkavégzéssel munkatársat keres az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • Webes és mobil technológiákon alapuló szoftverfejlesztés
  • Az alábbi technológiák használata: .NET 4, C#, Cloud (Azure), Selenium 2, Mac, Razor, Linux, Windows, Java, Spring, Maven, JavaScript, Css, Html, Eclipse, Jenkins, Jira, Git

Elvárások:

  • Szakirányú felsőfokú végzettség (befejezett tanulmányok)
  • Min. 3 év releváns tapasztalat a szoftverfejlesztés területén
  • Megbízható angol nyelvtudás

Előny:

  • Webes, mobilfejlesztési, arculattervezési gyakorlat
  • Projektmenedzsment tapasztal

Amit nyújtunk:

  • Versenyképes juttatási csomag, utazási költségtérítés
  • Szakmai fejlődési és nyelvtanulási lehetőség
  • Kellemes légkör, jó csapat, emberközpontú vállalati kultúra

Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100
Munkaerő-kölcsönzői ny. sz.: 37961/2001-0100
Adatkezelés nyilvántartási száma NAIH-53813/2012.