www.cvonline.hu

Szoftverfejlesztő

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2017.06.26.
Hirdetés azonosító: 795115
lejárt

Diákmunka = szakmai tapasztalatszerzés, pénzkereseti lehetőség, rugalmas munkaidő, biztonságos munkavégzés. Neked mi a fontos? A Mind-Diák Szövetkezetnél ezt mind megtalálod. Diák tagjaink két évtized alatt több mint 2000 partnerünknél bizonyíthatták rátermettségüket. Legyél Te a következő!

Ezúttal az egyik  német székhelyű nemzetközi partner cégünk Budapest belvárosában lévő telephelyére keresünk szoftver fejlesztőket.

Feladatok:

  • A Szoftverfejlesztő csapat munkájában való aktív rész vétel
  • A Designer nevű program fejlesztése
  • Különböző szoftverek írása  főleg C# programozási nyelven a .NET segítségével
  • A már meglévő szoftverek egyes részeinek tesztelése, fejlesztése

Elvárások:

  • Folyamatban lévő informatikai / mérnökinformatikai tanulmányok nappali / esti / levelező tagozaton, illetve évhalasztók számára is
  • Különböző tesztelési egységek ismerete (NUNIT, Mstester)
  • Visual Studio 2010 vagy 2012 program ismerete
  • C# programozási nyelv ismerete
  • Jó problémamegoldó és analitikus képesség, kifejezetten a specifikus szoftver problémákra

Amit kínálunk

  • Kiemelt bérezés
  • Fejlődési lehetőség