www.cvonline.hu

Szoftverfejlesztő

  • A hirdetés 1337 napja lejárt

 Budapesti székhelyű, pénzügyi, raktári, termeléskövető szoftvereket fejlesztő cég keres munkatársat,

szoftverfejlesztő

munkakörbe.

Feladatok:

  • Szoftverfejlesztésben való részvétel, önállóan és csapatmunkában egyaránt
  • Belső és felhasználói dokumentációk készítése
  • Felhasználói támogatás

Elvárások:

  • Felsőfokú informatikai végzettség
  • Delphi programozási gyakorlat
  • Microsoft SQL Server programozási gyakorlat
  • XML ismeretek
  • Alapfokú angol nyelvtudás (szóban és írásban)
  • Precíz munkavégzés
  • Problémamegoldó képesség
  • Ügyfélközpontú gondolkodás
  • Gyakorlatias hozzáállás, nagyfokú munkabírás
  • Képesség több feladat párhuzamos elvégzésére

Előnyök:

  • C# programozási gyakorlat
  • B kategóriás vezetői engedély

Amit kínálunk:

  • Változatos feladatok
  • Folyamatos fejlődési és tapasztalatszerzési lehetőség

Munkavégzés helye: Budapest IV. kerület

Amennyiben felkeltettük érdeklődését, magyar nyelvű önéletrajzát fizetési igény megjelölésével az alábbi e-mail címre kérjük elküldeni.

Helyek Pest
Budapest
Kategória IT / Informatika
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő