www.cvonline.hu

Szoftverfejlesztő

Régió:

Budapest

Human Centrum Kft.
Hozzáadva: 2017.04.23.
Hirdetés azonosító: 780786
lejárt

A Humán Centrum Kft. büszke arra, hogy működésnek ideje alatt több ezer embernek biztosított országszerte törvényes, bejelentett munkahelyet, fejlődési lehetőséget számos iparágban. Célunk a munkatársak hatékonyságának növelése, fejlesztése és óvása, mely kiemelkedően fontos a vállalatok sikere szempontjából.

Ezúttal az egyik  német székhelyű nemzetközi partner cégünk Budapest belvárosában lévő telephelyére keresünk szoftver fejlesztőket.

Feladatok:

  • A Szoftverfejlesztő csapat munkájában való aktív rész vétel
  • A Designer nevű program fejlesztése
  • Különböző szoftverek írása  főleg C# programozási nyelven a .NET segítségével
  • A már meglévő szoftverek egyes részeinek tesztelése , fejlesztése
  • A Designer API és .NET segítségével minta applikációk feszlesztése

Elvárások:

  • Informatikai / mérnökinformatikai végzettség
  • Különböző tesztelési egységek ismerete (NUNIT, Mstester)
  • Objektumorientált tervezésben és programozásban szerzett tapasztalat
  • Informatikai beállítottság
  • Kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő képesség
  • Jó problémamegoldó és analitikus képesség, kifejezetten a specifikus szoftver problémákra

Amennyiben állásajánlatunk felkeltette érdeklődését, jelentkezzen rá magyar és angol nyelvű fényképes önéletrajz feltöltésével a honlapunkon történő regisztráció után Link megjelenítése.

Kategória
IT / Informatika