www.cvonline.hu

Szoftverfejlesztő

  • A hirdetés 1199 napja lejárt

Az UNIX Autó Kft. a közép-kelet-európai régió dinamikusan fejlődő, 22 éves múlttal rendelkező, piacvezető autóalkatrész disztribútora. Az országot lefedő piacvezető értékesítési hálózattal rendelkezik Magyarországon, és meghatározó szereplője a romániai piacnak. Közel 200 beszállító cégtől, 35 országból importál autóalkatrészeket és felszerelési cikkeket. Autóalkatrész kereső programjával és szoftveres értékesítési rendszerével egyedülálló szolgáltatást nyújt a régióban.

Cégünk BUDAPESTI (XIII. kerület) munkavégzéssel munkatársat keres az alábbi pozícióba:

SZOFTVERFEJLESZTŐ

Feladatok:

  • Vállalatirányítási rendszer fejlesztése egyedi programnyelven
  • MS SQL adatbázis tervezés, fejlesztés
  • Dokumentációk készítése

Elvárások:

  • Szakirányú felsőfokú végzettség
  • C és C++ nyelvek alapos ismerete
  • MS SQL alapos ismerete
  • Nagyfokú precizitás
  • Dinamikus, felelősségteljes munkavégzés
  • Rendszerszintű gondolkodás
  • Jó kommunikációs és problémamegoldó képesség
  • Műszaki vagy gazdasági beállítottság
  • Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Amit nyújtunk:

  • Innovatív, kreatív munkakörnyezetben való munkavégzés
  • Versenyképes, stabil jövedelem
  • Hosszú távú perspektíva
  • Professzionális munkakörnyezet

Pályázatát (fényképes önéletrajz, motivációs levél és fizetési igény megjelölése) az alábbi linkre kattintva töltheti fel adatbázisunkba:  Link megjelenítése

Helyek Budapest
Kategória IT / Informatika
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő