www.cvonline.hu

Szoftverfejlesztő

  • A hirdetés 1135 napja lejárt

Intelligens képfeldolgozási szoftveren alapuló biztonság- és közlekedéstechnikai informatikai eszközöket gyártó cégünk munkatársakat keres szoftverfejlesztő csapatába.

Tevékenység:

  • hardvereszközök vezérlését végző szoftverek fejlesztése, egyéni ügyfél-kérések megoldása

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség
  • C/C++ programozási ismeret

Előny:

  • Linux operációs rendszer alapos ismerete
  • többszálas környezetben való programfejlesztői gyakorlat
  • képfeldolgozási és numerikus módszerek ismerete
  • szabályozáselméletben való jártasság
  • driverfejlesztői gyakorlat (Linux, Windows)

Amit kínálunk:

  • Folyamatos szakmai fejlődés izgalmas kihívásokkal
  • Biztos munkahely
  • Kulturált munkakörülmények

Munkavégzés helye: Budapest (XII. kerület)

Fényképpel ellátott önéletrajzot várunk „szoftverfejlesztő” megjelöléssel az alábbi  e-mail címre.

Helyek Budapest
Pest
Kategória IT / Informatika
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Egyéb hasonló állások Önnek
Software Product Manager

4flow management Kft.

As an award-winning employer and specialist f...
Budapest, Pest

PROJEKTVEZETŐ

A-Credit 2000 Tanácsadó és Szolgáltató Kft.

Megbízónk az autóipar meghatározó innovatív par...

Software Developer IP Operating System (IPOS)

Ericsson Magyarország Kft.

40% of the world's mobile calls pass throug...