www.cvonline.hu

SZOFTVERFEJLESZTŐ

  • A hirdetés 1175 napja lejárt

Munkakör leírása:

A kecskeméti székhelyű Tandofer Informatikai Kft. fiatal K+F csapata bővítéséhez keres kreatív, önálló, összetett problémákat átlátó szakembert.

Feladatok:

  • Kutatás-fejlesztési projektekbe bekapcsolódás, szoftverfejlesztés
  • Implementálás, tesztelés

Elvárt szakmai ismeretek:

  • Microsoft .NET 4.5-ös framework
  • C#
  • LINQ
  • MS SQL
  • Entity Framework
  • WPF – Windows Presentation Foundation
  • alapszintű rendszergazdai tapasztalat
  • jó rendszer tervezői készség

Előnyt jelent:

  • Verziókövető rendszerek (pl. TFS) ismerete
  • MS Kinect tapasztalat
  • Fejlesztői csapatban szerzett tapasztalat
  • Szakmai tapasztalat

Egyéb:

A jelentkezéshez fényképes önéletrajz, motivációs levél szükséges a bruttó bérigény megjelölésével.

Munkába állás ideje:

2014.01.06.

Helyek Bács-Kiskun
Kategória Mérnök / Műszaki
IT / Informatika
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő