www.cvonline.hu

Szoftverfejlesztő

  • A hirdetés 504 napja lejárt

Multinacionális megbízónk számára keresünk szoftverfejlesztő kollégákat (pályakezdő, junior és senior pozícióba)

Feladatok

  • Szoftverkövetelmények, rendszertervek készítése, dokumentálása
  • Fejlesztési projektekben való részvétel
  • Közreműködés a fejlesztés minden fázisában (tervezés, specifikáció, fejlesztés, tesztelés, dokumentálás, hiba felderítés - javítás)
  • a szoftver-modulok automatizált tesztelése fejlesztői
  • kapcsolattartás a társosztályokkal

Elvárások

  • Szakirányú, felsőfokú végzettség
  • Legalább társalgási szintű, kommunikatív angol nyelvtudás szóban és írásban, német nyelvtudás előny
  • Önálló, precíz munkavégzés, felhasználó központú gondolkodás, fejlődési igény

Elvárt készségek:

  • jó problémamegoldó készség
  • terhelhetőség
  • megbízhatóság
  • precizitás

    Amit kínálunk:

  • Nemzetközi háttér
  • Jó munkahelyi légkör
  • Versenyképes fizetés és juttatási csomag