www.cvonline.hu
Szoftverfejlesztő
Trenkwalder Kft
Hozzáadva: 2016.12.03.
Jelentkezési határidő: 2016.12.04.
Hirdetés azonosító: 1096683

Piacvezető, épületek tervezésével és gyártásával foglalkozó, multinacionális partnercégünk részére kollégát keresünk az alábbi feltételekkel

Feladatok:

  • Egyedi mérnöki szoftverek fejlesztése (C++/ Delphi nyelven)
  • Részvétel a programok tervezésében és megvalósításában
  • Szoros együttműködés a támogató mérnökökkel a program életciklusa alatt fellelt hibák javításában
  • Automatizált tesztelés, Integrációs tesztrendszer fejlesztése és felügyelete
  • Program dokumentációk készítése

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség
  • Alkalmazás fejlesztésben szerzett tapasztalat
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt
  • C++ vagy Delphi programozási nyelv alapos ismerete
  • Magas szintű analitikus képesség

Előny:

  • Mindkét programozási nyelv ismerete
  • C# programozási nyelv ismerete
  • Felhasználói felület fejlesztésben szerzett tapasztalat
  • 3D CAD programfejlesztésben szerzett tapasztalat
  • Mérnöki ismeretek
  • Forrás verziókezelő programok ismerete (SVN)
  • Szkriptelésben szerzett tapasztalat

Amit nyújtunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Nemzetközi munkakörnyezet
  • Változatos, érdekes feladatkör
  • Folyamatos fejlődési lehetőség
  • Főállású munkaviszony

Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100
Munkaerő-kölcsönzői ny. sz.: 37961/2001-0100
Adatkezelés nyilvántartási száma NAIH-53813/2012.